Terminarz według dni
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Półfinały i finał

POLSKA

SŁOWACJA


Lublin

1:2
16

piątek

faza grupowa
grupa A

17

sobota

faza grupowa
grupa B

18

niedziela

faza grupowa
grupy C

POLSKA

SZWECJA


Lublin

2:2
19

poniedziałek

faza grupowa
grupa A

20

wtorek

faza grupowa
grupa B

21

środa

faza grupowa
grupa C

POLSKA

ANGLIA


Kielce

20:45
22

czwartek

faza grupowa
grupa A

23

piątek

faza grupowa
grupa B

24

sobota

faza grupowa
grupa C

25

niedziela

dzień wolny

26

poniedziałek

dzień wolny

27

wtorek

półfinały
 

28

środa

dzień wolny

29

czwartek

dzień wolny

30

piątek

finał
 

piątek, 16 czerwca - Kielce
więcej
Szwecja
Anglia
0:0
piątek, 16 czerwca - Lublin
więcej
Polska
Słowacja
1:2
poniedziałek, 19 czerwca - Kielce
więcej
Słowacja
Anglia
1:2
poniedziałek, 19 czerwca - Lublin
więcej
Polska
Szwecja
2:2
czwartek, 22 czerwca - Kielce
więcej
Anglia
Polska
20:45
czwartek, 22 czerwca - Lublin
więcej
Słowacja
Szwecja
20:45
GRUPA A
Kielce, Lublin
16 - 22 czerwca
 
 
M
Z
R
P
BRAMKI
PKT
1
Anglia
2
1
1
0
2:1
4
2
Słowacja
2
1
0
1
3:3
3
3
Szwecja
2
0
2
0
2:2
2
4
Polska
2
0
1
1
3:4
1
sobota, 17 czerwca - Bydgoszcz
więcej
Portugalia
Serbia
2:0
sobota, 17 czerwca - Gdynia
więcej
Hiszpania
Macedonia
5:0
wtorek, 20 czerwca - Bydgoszcz
więcej
Serbia
Macedonia
18:00
wtorek, 20 czerwca - Gdynia
więcej
Portugalia
Hiszpania
20:45
piątek, 23 czerwca - Gdynia
więcej
Macedonia
Portugalia
20:45
piątek, 23 czerwca - Bydgoszcz
więcej
Serbia
Hiszpania
20:45
GRUPA B
Bydgoszcz, Gdynia
17 - 23 czerwca
 
 
M
Z
R
P
BRAMKI
PKT
1
Hiszpania
1
1
0
0
5:0
3
2
Portugalia
1
1
0
0
2:0
3
3
Serbia
1
0
0
1
0:2
0
4
Macedonia
1
0
0
1
0:5
0
niedziela, 18 czerwca - Tychy
więcej
Niemcy
Czechy
2:0
niedziela, 18 czerwca - Kraków
więcej
Dania
Włochy
0:2
środa, 21 czerwca - Tychy
więcej
Czechy
Włochy
18:00
środa, 21 czerwca - Kraków
więcej
Niemcy
Dania
20:45
sobota, 24 czerwca - Kraków
więcej
Włochy
Niemcy
20:45
sobota, 24 czerwca - Tychy
więcej
Czechy
Dania
20:45
GRUPA C
Kraków, Tychy
18 - 24 czerwca
 
 
M
Z
R
P
BRAMKI
PKT
1
Niemcy
1
1
0
0
2:0
3
1
Włochy
1
1
0
0
2:0
3
3
Czechy
1
0
0
1
0:2
0
3
Dania
1
0
0
1
0:2
0