Terminarz według dni
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Półfinały i finał

POLSKA

SŁOWACJA


Lublin

1:2
16

piątek

faza grupowa
grupa A

17

sobota

faza grupowa
grupa B

18

niedziela

faza grupowa
grupy C

POLSKA

SZWECJA


Lublin

2:2
19

poniedziałek

faza grupowa
grupa A

20

wtorek

faza grupowa
grupa B

21

środa

faza grupowa
grupa C

ANGLIA

POLSKA


Kielce

3:0
22

czwartek

faza grupowa
grupa A

23

piątek

faza grupowa
grupa B

24

sobota

faza grupowa
grupa C

25

niedziela

dzień wolny

26

poniedziałek

dzień wolny

27

wtorek

półfinały
 

28

środa

dzień wolny

29

czwartek

dzień wolny

30

piątek

finał
 

piątek, 16 czerwca - Kielce
więcej
Szwecja
Anglia
0:0
piątek, 16 czerwca - Lublin
więcej
Polska
Słowacja
1:2
poniedziałek, 19 czerwca - Kielce
więcej
Słowacja
Anglia
1:2
poniedziałek, 19 czerwca - Lublin
więcej
Polska
Szwecja
2:2
czwartek, 22 czerwca - Kielce
więcej
Anglia
Polska
3:0
czwartek, 22 czerwca - Lublin
więcej
Słowacja
Szwecja
3:0
GRUPA A
Kielce, Lublin
16 - 22 czerwca
 
 
M
Z
R
P
BRAMKI
PKT
1
Anglia
3
2
1
0
5:1
7
2
Słowacja
3
2
0
1
6:3
6
3
Szwecja
3
0
2
1
2:5
2
4
Polska
3
0
1
2
3:7
1
sobota, 17 czerwca - Bydgoszcz
więcej
Portugalia
Serbia
2:0
sobota, 17 czerwca - Gdynia
więcej
Hiszpania
Macedonia
5:0
wtorek, 20 czerwca - Bydgoszcz
więcej
Serbia
Macedonia
2:2
wtorek, 20 czerwca - Gdynia
więcej
Portugalia
Hiszpania
1:3
piątek, 23 czerwca - Gdynia
więcej
Macedonia
Portugalia
2:4
piątek, 23 czerwca - Bydgoszcz
więcej
Serbia
Hiszpania
0:1
GRUPA B
Bydgoszcz, Gdynia
17 - 23 czerwca
 
 
M
Z
R
P
BRAMKI
PKT
1
Hiszpania
3
3
0
0
9:1
9
2
Portugalia
3
2
0
1
7:5
6
3
Serbia
3
0
1
2
2:5
1
4
Macedonia
3
0
1
2
4:11
1
niedziela, 18 czerwca - Tychy
więcej
Niemcy
Czechy
2:0
niedziela, 18 czerwca - Kraków
więcej
Dania
Włochy
0:2
środa, 21 czerwca - Tychy
więcej
Czechy
Włochy
3:1
środa, 21 czerwca - Kraków
więcej
Niemcy
Dania
3:0
sobota, 24 czerwca - Kraków
więcej
Włochy
Niemcy
1:0
sobota, 24 czerwca - Tychy
więcej
Czechy
Dania
2:4
GRUPA C
Kraków, Tychy
18 - 24 czerwca
 
 
M
Z
R
P
BRAMKI
PKT
1
Włochy
3
2
0
1
4:3
6
2
Niemcy
3
2
0
1
5:1
6
3
Dania
3
1
0
2
4:7
3
4
Czechy
3
1
0
2
5:7
3
PÓŁFINAŁY
Tychy, Kraków
wtorek, 27 czerwca
więcej
Anglia
Niemcy
2:2, k. 3:4
więcej
Hiszpania
Włochy
3:1
FINAŁ
Kraków
piątek, 30 czerwca
więcej
Niemcy
Hiszpania
1:0